Body Form-Aktiv – Ultrazvuk, zábaly, presoterapie

Máte problém s tukem na problematických partiích?

Spojení speciálních zábalů se zapracovaným ultrazvukem a následnou lymfodrenáží zaměřenou na problematickou partii vám pomohou k vysněné postavě.

Zábaly na hubnutí účinně odbourávají usazený tuk na problematických partiích, jako jsou paže, bříško, boky, zadeček, stehna, kolena aj. Účinky látek obsažených v zábalech jsou podpořené tepelným efektem a zdvojnásobené ultrazvukem a následnou lymfodrenáží která je cíleně zaměřena na problematickou partii.

Díky zábalům na hubnutí se budete moci těšit nejen z úbytků centimetrů. Zábaly se postarají také o znovunavrácení jemnosti a hebkosti vaší pokožky jako i výrazné zlepšení až úplné odbourání celulitidy. Vždy však záleží na volbě látek, ze kterých si dopřejete zábal.

Postup při proceduře BODY FORM-AKTIV

  • Začínám Body Form tělovým peelingem
  • Nanáším Body Form prohřívací emulzi s rozmarýnovou silicí, tím dojde k prokrvení pokožky a výraznějšímu přísunu kyslíku.
  • Po zahřívací emulzi následuje Body form Silueta a následně Body form drenáž.
  • Následuje 15 minutové ultrazvukové ošetření kdy se výrobky zapracují do pokožky a následně se klient zábalí do speciální folie.
  • Presoterapie je poslední krok procedury, kdy se klient se zábalem uloží do presoterapeutického přístroje LYMFOVEN po dobu 45-60 minut, tím zvýšíme detoxikaci organismu a zlepšíme odtok toxických látek lymfatickým systémem.
  • Tento proces procedury je považován za účelnou speciální proceduru k odbourávání tuků na problémových partií.